Diamant-Smaragdbrosche
Platin 950, Altschliffbrillanten zus. ca. 2,50 ct, Smaragd ca. 25 ct, 8,7 g, Smaragd mit Oberflächenmerkmalenøp5
Expert: Marie-Luise Martin Marie-Luise Martin
13.06.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Diamant-Smaragdbrosche
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 13.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.06. - 13.06.2012 |